Wyzwanie ,,Kiedyś przeczytam" stos V.

Ufff nie wiem jak udało mi się dobrnąć do piątego stosu. Czasu mam zbyt wiele? Nie przedłużając i nudząc bez większego sensu przejdę do konkretów, a konkretnie stosiku, który bierze udział w wyzwaniu i Angeliki z bloga Lustro rzeczywistości.

 1. Potęga pozorów 
 2. Pierwsza przyczyna
 3. Trawers
 4. Takie rzeczy tylko z mężem
 5. Kiedy pada deszcz
 6. Eden
 7. Zabawy z bronią
 8. Jesteś moja dzikusko
 9. Cztery sekundy do stracenia
 10. Razem będzie lepiej
 11. Czarownica
 12. Idealna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon