WYNIKI KONKURSU!

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursów urodzinowych. Zanim jednak przejdę do konkretów, chciałam prosić zwycięzców o wyrozumiałość. Wyjeżdżam na urlop i nie będę miała jak mam wysłać nagród, zostaną one wysłane dopiero w drugiej połowie lipca. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i unikniemy nieprzyjemnych wiadomości ponaglających mnie do wysłania nagród.


W konkursie Kochani dlaczego się poddaliście? Zwycięża numer:
36


Szczegóły konkursu TUTAJW konkursie z książką 20 odsłon zachłannej młodości.Wygrywa numer:
8

 
Szczegóły konkursu TUTAJ.W konkursie z książką Szukając szczęścia.
 Wygrywa numer:
17

 
 Szczegóły konkursu TUTAJ.

Nie tylko bestsellery, Pani Komoda i Martucha180 proszenie są o wysłanie danych korespondencyjnych na maila:
Justyna929@vp.pl
W tytule maila proszę podać tytuł wygranej książki.


Miłego dnia wam życzę, a sama zabieram się za pakowanie walizek na wyjazd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon