Przysłowia.

Dziś przychodzę do was z tagiem zapożyczonym z bloga Agnieszki, znanej i lubianej blogerki książkowej, którą możecie podziwiać na jej blogu Książka od kuchni.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia – książka jednotomowa, której kontynuację chętnie bym przeczytała.Z wielką chęcią przeczytałabym kontynuację książki Oddam Ci słońce tam zakończenie było takie zostawiające otwartą furtkę, a głównego bohatera pokochałam za... właściwie za wszystko więc miło byłoby do niego wrócić.
Moja opinia o książce TUTAJ

Co za dużo to nie zdrowo – kontynuacja, która była gorsza od pierwszej części.Taką książką była dla mnie Lato koloru turkusu. Książka dłużyła się niemiłosiernie, uważam, że wszystkie wątki powinny być zamknięte w jednym tomie.
Moja opinia TUTAJ

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki – książka, którą mogę czytać wielokrotnie.
Taką książką jest Milion małych kawałków książka poruszająca ważny temat, prawdziwa i dająca nadzieję.
Moja opinie TUTAJ

Stary, ale jary – ulubiona książka z dzieciństwa.Moja ulubiona książka z dzieciństwa to Dzieci Warszawy była to również pozycja, od której zaczęła się moja przygoda z czytaniem.

Nie taki diabeł straszny, jak go malują – książka, która pozytywnie mnie zaskoczyła.Pan Wilk i kobiety nie spodziewałam się po tej książce takich emocji.
Moja opinia TUTAJ

Nie chwal dnia, przed zachodem słońca – książka, która rozczarowała mnie zakończeniem.
Nic nie przychodzi mi do głowy :O 

Wyśpisz się po śmierci – książka, w którą tak się wciągnęłam, że mogłabym zarwać przy niej nockę.Żar prawdy ta książka ma w sobie takie coś, co nie pozwala Ci opuścić jej świata.
Moja opinia TUTAJ

Mowa jest srebrem, milczenie złotem – książka z najlepszymi dialogami.Zaplątani i mój szalony i kochany Drew.
Recenzje możecie przeczytać TUTAJ

Raz na wozie, raz pod wozem – książka, która miała dużo zwrotów akcji.Pod podłogą tutaj ciągle coś się działo, nie było mowy o nudzie!
Zapraszam po więcej TUTAJ

Pierwsze koty za płoty – książka, przez której początek nie mogłam przebrnąć.To była Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie. Książka piękna i przerosła moje oczekiwania, ale początek nie wciągał.
Więcej TUTAJ

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu – książka, którą zna prawie każdy.Myślę, że to może być  Zanim się pojawiłeś książka odniosła sukces i ostatnio o niej głośno. Nie dziwię się, bo jest warta czytania.
Więcej TUTAJ

Co ma wisieć, nie utonie – książka, której zakończenie przewidziałam, będąc w trakcie czytania.Układ to jest książka, której zakończenie możemy przewidzieć już po pierwszym rozdziale. Jednak nie przeszkadzało mi to się w niej zakochać. :)
Więcej TUTAJ

Od przybytku głowa nie boli – ulubiona powieść licząca ponad 400 stron.To będzie Morderstwo i cała reszta. Książka ta to pokaźne tomiszcze, ale czyta się ją niemalże jednym tchem.
Moja opinie TUTAJ

Wszystko co dobre szybko się kończy – ulubiona książka licząca mniej niż 200 stron.To bez wątpienia Oskar i Pani róża i tu chyba nie trzeba nic wyjaśniać. Książka jest piękna, bolesna i prawdziwa...

Być kulą u nogi – książka, w której występuje trójkąt miłosny.Do głowy przychodzi mi Amber choć książka nie zyskała mojej dużej sympatii.
Więcej TUTAJ

Jedna jaskółka wiosny nie czyni – autor, którego każda książka mi się podobała.Jak na razie to takim autorem jest Carlos Ruiz Zafón

Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby – bohater, który czuje się niekomfortowo w sytuacji, której się znalazł.
Chyba Gavin, mógł się tak czuć w zaistniałej sytuacji, w książce Collide. Znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem i nie wątpię, że trudno było mu się w tym odnaleźć.

Co nas nie zabije to nas wzmocni – bohater, który pod wpływem wielu czynników dorośleje.

Chyba takim bohaterem może być Josh Bennett z książki Morze spokoju. Ten chłopak naprawdę wiele przeszedł i należą się mu brawa za to kim się stał. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon