Książko, miłości moja... na wakacjach!

Kochani, chciałam wam powiedzieć, że od dziś (no dobra od wczoraj) przebywam na urlopie. Dlatego też wasze blogi będę odwiedzać dopiero, jak wrócę ze słodkiego lenistwa, jednak nie martwcie się, przez ten czas jak mnie nie będzie, będą publikowały się. Lekkie, ale też będą jakieś recenzje.
Wszystkie osoby, które wygrały w konkursach, w drugiej połowie czerwca. Swoje nagrody otrzymają, jak wrócę z urlopu, ponieważ teraz nie byłam w stanie zorganizować tego fizycznie.

Na dzisiaj to chyba wszystko, odwiedzajcie bloga, jak mnie nie będzie. Zostawiajcie linki do siebie, abym bez trudu mogła was znaleźć i życzcie mi dobrej pogody, bo nad naszym polskim morzem różnie bywa!Miłego dnia!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon