Kilka zdjęć.


Witam was serdecznie. Jak zapewne już wiecie, odpoczywam sobie teraz nad naszym polskim morzem, a posty publikują się samoistnie... ach żyć nie umierać :)
Dziś przygotowałam dla was post, w którym znajdziecie kilka zdjęć mojego wykonania. Fotograf ze mnie zawsze był kiepski, ale spodobała mi się taka forma zabawy :)Moją recenzję znajdziecie TUTAJ.


Moją recenzję znajdziecie TUTAJ.
Moją recenzje znajdziecie TUTAJ.
Moją recenzję znajdziecie TUTAJ.
Moją recenzję znajdziecie TUTAJ.

Moją recenzję znajdziecie TUTAJ.Moją recenzję znajdziecie TUTAJ.

Czy jest tutaj jakieś zdjęcie, które wyjątkowo wam się spodobało.
Co myślicie o częstszym dodawaniu takich zdjęć?

Ps. Przypominam, że w każdej chwili można się zgłosić do trwającego wyzwania! Warto! Na zakończenie przewidziane nagrody!

Wyzwanie znajdziecie TUTAJ.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon