WYNIKI KONKURSÓW URODZINOWYCH!

Przedstawiam wam wyniki trzech pierwszych konkursów urodzinowych.
Dziękuję was wszystkim za udział i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość w kwestii wysyłania nagród.
Nagrody do osób, które wygrały dziś postaram się wysłać do końca miesiąca, ponieważ później wyjeżdżam. Jednak nie chce wam zbyt wiele obiecać, bo naprawdę mam ostatnio wiele na głowie, zebrałam się na odwagę i postanowiłam zdać prawo jazdy, do tego mam też dom i dzieci (i męża:)) na głowie, no i chcę wysłać nagrody listami poleconymi, aby nie zaginęły na poczcie, a to też jest koszt. Dlatego też zastrzegłam sobie w regulaminie dłuższy termin na wysłanie nagrody. Mam nadzieję, że każdy z regulaminem się zapoznał?

Wyniki pierwszego konkursu!
Książkę Martyny Senator otrzymuje numer:


32 Konkurs i pełną listę uczestników znajdziecie TUTAJ.
W drugim konkursie, w którym do wygrania była książka Jak najdalej stąd wygrywa numer10Szczegóły konkursu i pełną listę uczestników znajdziecie TUTAJ.
 Wyniki konkursu numer trzy, w którym do wygrania była książka  Rozum kontra serce.
Wygrywa numer:

25
Szczegóły konkursu i listę uczestników możecie znaleźć TUTAJ.   Zwycięzców proszę o przesłanie danych do wysyłki na adres mailowy Justyna929@vp.pl
W tytule maila proszę wpisać tytuł wygranej książki.

Gratuluję! I przypominam o nadal trwających konkursach, które znajdziecie:

Kochani dlaczego się poddaliście? 

 20 odsłon zachłannej młodości.

Szukając szczęścia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon