Kiedyś przeczytam. Stos IV

Ostatnio trwa u mnie dobra passa czytelnicza! Czytam więcej niż w innych miesiącach, dlatego też udało mi się z zadziwiającą prędkością ukończyć poprzedni stos w wyzwaniu u LUSTRA RZECZYWISTOŚCI. 


Grafika z bloga lustrorzeczywistosci.pl

 1. Jak cię zabić kochanie?
 2. Habbatum
 3. Promyczek
 4. Niebieskie sandały (ebook)
 5. Rewizja
 6. Ognisty pocałunek
 7. Masters
 8. Pani mnie z kimś pomyliła
 9. Podniebny lot
 10. Zapach lawendy
 11. Przekroczyć granice
 12. Uwikłani. Na zawsze


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon