Trochę luzu...

Dziś przychodzę do was z tagiem do którego nominowała mnie Grażyna z bloga Czytaninka.
Bardzo serdecznie dziękuję za nominację.
1. Czy w dzieciństwie obowiązkowo czytałaś wszystkie lektury, czy zdarzało Ci się sięgać po ściągi? 
Nie pamiętam :D Wiem, że w gimnazjum i liceum czytałam wszystkie lektury... jednak całkowicie nie pamiętam lektur ze szkoły podstawowej. Może ich nie czytałam? :)

2. Ekranizacji, której książki, chciałabyś się doczekać?
Na wielkim ekranie chciałabym zobaczyć trylogię Dotyk Julii, choć znając swoje wymagania, pewnie nie zachwyciłaby mnie ekranizacja tej książki :)

3. Dzień, który zmienił Twoje życie - czy był taki? 
Tak nawet dwa takie dni, pierwszy był w sierpniu niemalże pięć lat temu, a drugi w lipcu niespełna dwa lata w tył, są to dni urodzin moich córek, to zmieniło w moim życiu WSZYSTKO.

4. Do którego zwierzęcia mogłabyś się upodobnić? 
Trudne pytanie. Mnie tam jest dobrze w człowieczej skórze :)

5. Czy wyobrażasz sobie, że kiedykolwiek mogłabyś zrezygnować z prowadzenia bloga?
Na dzisiaj nie wyobrażam sobie tego, jednak nigdy nic nie wiadomo. Może jak wrócę do pracy nie będę potrafiła pogodzić blogowania z innymi zobowiązaniami.

6. Wyobraź sobie, że znasz kogoś już dobre 10 lat i nagle ten ktoś sprawia, że Twoje zaufanie do niego z dnia na dzień się wypala. Co robisz?
Trudno mi odpowiedzieć na takie pytanie, nigdy nie znalazłam się w podobnej sytuacji...

7. Chciałabyś, aby kiedyś w przyszłości, ktoś napisał o Tobie książkę?
Nieeee lepiej nie! :D

8. W jaki sposób wybierałaś nazwę dla swojego bloga? 
To była całkowicie spontaniczna decyzja. Skąd wzięło się książki, miłości moja? Nie wiem do końca chyba od Litwo ojczyzno moja :) 

9. Książka, która wywołała w Tobie wulkan emocji? 
Oj było takich kilka... Bidul, milion małych kawałków, chłopiec w pasiastej piżamie i wiele innych. Są to książki budzące mnóstwo emocji...

10. Książka, którą przeczytałaś wielokrotnie? Która i dlaczego ta?
Harry Potter i książka Dzieci Warszawy jest kilka książek, do których często wracam, ale te darzę wielkim sentymentem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon