,,Gen" Juliusz Adel.

Gen


Autor: Juliusz Adel
Gatunek: Kryminał/Sensacja/Thriller
Premiera odbyła się siódmego marca.Debiut po pięćdziesiątce może być udany, co udało nam się już wielokrotnie dowieść. Kolejnym takim debiutem jest wydana w formie e-booka nakładem wydawnictwa Psychoskok książka ”Gen” Juliusza Adela. Tej książki nie da się zdefiniować jednym słowem: „sensacja”. Są tu także elementy sci-fi i political fiction – choć jak wnikniemy głębiej w opisywane przez autora wydarzenia i zapoznamy się rekomendowanymi na końcu książki pozycjami oraz bieżącymi informacjami ze świata polityki i gospodarki, to dojdziemy do wniosku, że wszystko jest możliwe. Wnikliwa obserwacja ludzkich zachowań sprawiła, że możemy prześledzić obsesję żądnego zemsty za urojone krzywdy alkoholika, poznamy wystawioną na trudną próbę miłość i straconą przyjaźń. Żadna postać „Genu” nie jest jednoznacznie opisana. Trudno tu znaleźć wyłącznie pozytywnych bohaterów, bowiem każdy z nich „ma coś za uszami” i w trakcie czytania poznajemy ich małe i większe grzeszki. Ci negatywni przedstawieni się w sposób niejednoznaczny, więc i do nich można chwilami poczuć odrobinę sympatii, czy też współczucia. Całość misternie poskładana w wielowątkową, pełną tajemnic i nagłych zwrotów akcji powieść. Bardzo szybko zrozumiemy, że jeżeli cokolwiek zostanie w książce wyjaśnione, to na następnej stronie pojawi się nowa tajemnica, a akcja książki dokona dużego zwrotu. Napisana przystępnym językiem, gwarantuje wiele wrażeń i sprawia, że trudno od niej się oderwać.
Jesteście zainteresowani lekturą? A może już zdążyliście przeczytać?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon