Ogłoszenie.

Witam was serdecznie . Przychodzę dziś z niemiłymi ogłoszeniami. Niestety nagrodzenie aktywnych komentatorów, nie może dojść do skutku, ponieważ po zainstalowaniu Disqus gadżet Top komentator nie aktywował się, nie mogę nawet chwilowo usunąć Disqus, bo wtedy znikają wszystkie komentarze. Niestety nie przewidziałam takiej ewentualności, z czego jest mi bardzo przykro. Przewiduje jednak w niedługim czasie konkursy książkowe, w których będzie kilka dodatkowych losów dla osób stale komentujących. Niestety nie mogę was inaczej nagrodzić, mam nadzieje, że nie zostanę posądzona o nieuczciwość, ponieważ wynika to z błędów technicznych. Jeszcze raz przepraszam i czekajcie na blogowy konkurs książkowy, który pojawi się już niebawem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon