My little pony book tag

Tag od Agnieszki z Książka od kuchni

Apple Jack – książka, w której bardzo ważne są więzi rodzinne
Hmmmm nie mam zielonego pojęcia :D O! A może Dziewczyna w zielonym sweterku. Myślę, że można ją podciągnąć pod tę kategorię. Tam widać silne więzi rodzinne, niegdyś bogata i poważana rodzina Żydowska traci wszystko, dom, wzelkie bogactwa, tylko pobyt w kanałach jest w stanie ich uratować, mimo to nie tracą nadziei. Piękne jest to, jak Krysia opisuje sytuacje, pokazuje, że tato starał się zachować wszelkie formy normalności, uczył ich pisania i czytania, bawili się w teatrzyk, wszystko po to, aby uciec myślami od przerażającej sytuacji.
Pinkie Pie – najzabawniejsza książka, jaką spotkałaś w swojej „czytelniczej karierze”
 Nie powiesz nikomu dosłownie płakałam ze śmiechu :)
Rarity – książka z silną i niezależną bohaterką, która ma wpływ na adoratorów
Silna i niezależna? Na myśl przychodzi mi tylko Carolina z Nie dajesz mi spać.
Fluttershy – wspaniała książka, o której istnieniu wiedzą nieliczni
Ponownie chcę powiedzieć o dziewczynce w zielonym sweterku, ale się powstrzymam. Myślę, że Bidul jest piękną wstrząsającą lekturą, o której wiedzą nieliczni. 

Twilight Sparkle – książka z postacią, która mogłaby zostać twoją przyjaciółką
Nie zmienił się tylko blond, chciałabym mieć przyjaciółkę taką jak Iwonka. Wesoła, rozgarnięta i zawsze opanowana... no prawie zawsze :P 
 
Spike – książka z nieszczęśliwie zakochaną postacią
 Hmmmm  nie wiem chyba jeszcze nie spotakałam takiej. W wielu jest nieszczęśliwa miłość, ale kończy się pięknie... 
Rainbow Dash – książka, do której masz największy sentyment
 Dzieci Warszawy... ponieważ od tej książki zaczęła się moja przygoda z literaturą obozową, którą się fascynuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon