Zmiany!Kochani, dostawałam wiadomości na Facebooku, że nie możecie dodawać komentarzy na bloga. Nie każdy posiada konto w google+, postanowiłam więc zmienić tę funkcję. Niestety tracą się przy tym wszystkie inne komentarza, (trochę mi ich skoda, ale wierze, że przyjdą nowe :D )
Ci, którzy brali udział w konkursach mogą być spokojni, ja widzę wasze komentarze i macie nadal takie same szanse na wygraną. Dziękuje wam za obecność :)

6 komentarzy:

 1. Myślę że ta zmiana to wcale nie najgorzej, szybko nadrobisz komentarze. Trzeba być dobrym dla czytelników. :D
  Pozdrawiam ♥
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmiany często są konieczne ;)
  My również dziękujemy za Twoją obecność :3

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon